Listopad 2008

A zase nějaké fotky (Stephen Lynch)

30. listopadu 2008 v 20:00 | Natyynka |  SL - fotky

Tyto fotky jsem nalezla na stránkách Broadwaye.. :-)
Stephen s Amy Spanger (předávání cen Tony)

Laura Benati a Stephen (muzikál The Wedding Singer)

Stephen(muzikál TWS)

Stephen a babča :-D(muzikál TWS)

V popelnici(muzikál TWS)

Řídí auto :-D(muzikál TWS)

To je výraz :-P(předávání cen Tony)

S Laurou Benati a Amy Spanger(muzikál TWS)


Stephen :-)

Zpěv... :-)

Zase zpěv :-)

Autogramy...


A to nejlepší(nejhorší) nakonec :-D (Jo, je to fakt on :-D)

Stephen Lynch - včerejší koncert :-)

24. listopadu 2008 v 21:46 | Natyynka |  SL - zprávičky
Ty fotky jsou dosti nekvalitní, ale napadlo mě, že udělám rekord a dám sem pouze den(!!!) staré fotky :-) :-) (Když mám tu možnost...) :-)

PS: Bylo to v Londýně ;-) A dneska už všici(Stephen, Rod Cone, David Joberg)(asi před 4 hodinami) odletěli zpět do USA.. :-)

A ještě malinkatý bonusek - vstupenky na tento koncík: :-)
(Mimochodem, všiměte si, že, pokud dobře počítám, vstupné na tenhle koncert stál asi 593 korun. To abych začala šetřit :-D)


Stephen Lynch - Casualty of Love

24. listopadu 2008 v 17:16 | Natyynka |  SL - ostatní
Tak tahle nádherná písnička je z muzikálu The Wedding Singer. Je to o, jak jinak taky, o nešťasné lásce.. :-) Je to dost naštvaná písnička a strašně pravdivá a krásná! A ten text.. Prostě nádhera :-)TEXT
ROBBIE
I thought I had the kind of love
You find in fairy tales
But then my girl ripped out my heart
With her plastic press-on nails
So if you know the kind of pain
This looser's singin' of
Well, let me hear you say it
I'm a casualty of love
Just a casualty of love

SIDEBURNS GIRL
I'm a casulaty of love!

ROBBIE
Tell me about it!

SIDEBURNS GIRL
I put a top hat on my cat, and I asked him to the prom

NERD
I was stood up by my date, and by date I mean my mom

FAT LADY
Each night I open up my mouth and give those twinkies a shove

ROBBIE
Well I know why you do it
You're a casualty of love

LOOSERS
I'm a casualty of love

ROBBIE
Just a casualty of love

LOOSERS
A casualty of

ALL
Love

ROBBIE
We're from different walks of life
And different points of view
But we come together now

ALL
Through our hatred of you!
Cause we're casualties of love

ROBBIE
Love's a trick, love's a trap
Love's a hot chick with the clap
Love's a hoax, love's a tease
A pinata full of bees
Love's a joke, love's a scam
A Sargent Slaughter body slam
Love's a wound, watch it bleed
Love's the only thing I...

You'll end up just like us
Cause, trust me, love always ends
You'll be fat, divorced, and broke
While she has sex with all of your friends

ROBBIE and LOOSERS
You'll be casualties of love
Love's a trick, love's a trap
Love's a hot chick with the clap
Love's a wound, watch it bleed
Love's the only thing I need
I need

ROBBIE
No one's ever gonna love
A casualty of love

VIDEO z muzikálu

Pozdrav

16. listopadu 2008 v 22:54 | Natyynka |  Diary
Ahoj lidičky. :-)

Možná jste si všimli, že jsem sem přidala nějaké ty kapitoly A.S.Story II. Budu moc ráda, jestli to bude někdo číst. A pokud ano, napište mi prosím komentáře, jak se vám to líbilo. Opravdu mě to zajímá. Tedy ne že byste zrovna ovlivnili to, jestli budu ještě psát, to asi ne :-) - budu psát. Ale tak, upřímný názor vždy potěší. :-)

Tak se tu hezky mějte. Zbytečně se nepřepínejte. Relaxujte.
A můžete občas zabít nějaké to kotě. :-) Aloha

Kapitola 6 - Cesta ke štěstí

14. listopadu 2008 v 21:48 | Natyynka |  A.S.Story
Sledoval jsem Lindu jak se baví se spolužáky ve škole. Samé dívky. Ale pak se objevil nějaký kluk. Povídali si s Lindou. To určitě musí být on! Vysoký, blond vlasy, slušně oblečený. V čem je ale lepší než já? Snad proto, že je bílý? Ne, to určitě ne. Sledoval jsem ty dva, jak se tam spolu jen tak s klidem baví. Jak mi tohle může Linda dělat? Ta malá coura!

Dostával jsem na ni vztek. Co je to za holku, když mě tady klidně podvádí s nějakým blonďatým pitomcem! Musel jsem si to s ní vyříkat, a tak jsem na ni počkal v jedné malé ulici, když se večer vracela domů. Pro jistotu jsem si s sebou vzal nůž, kdyby mě nebo ji chtěl náhodou někdo přepadnout.

Viděl jsem ji přicházet. Měla na sobě nádherné bílé šaty, které vlály ve větru. A v tomhle šeru vypadala jako princezna. Šel jsem za ní. Asi jsem ji trochu vylekal."Co tu chceš?" řekla naštvaně. "Říkala jsem ti, že už za mnou nemáš chodit." "Ale proč? Copak už mě nemáš ráda? Nebo ti nejsem dost dobrý? Máš radši toho bloňdatého hajzla, co se s ním taháš ve škole?" "Jmenuje se Robin. A miluju ho." Když jsem to slyšel, pocítil jsem náhle přísun vzteku, beznaděje a zoufalství. "Cože? Jak mi to můžeš jen tak říct? Nenávidím tě! Vždycky jsem tě strašně miloval a ty mi to takhle odplácíš?" Jako by se ve mně něco zlomilo. Bylo mi všechno jedno, jen aby mě Linda milovala. Mě a ne nějakého Robina. Mě a nikoho jiného! Vytáhl jsem ten nůž. "Je to pro tvoje dobro, Lindo. Nemůžeme být nikdy šťastní, pokud už mě nemiluješ." "Co to děláš, Ar…" Už to nikdy nedořekla. Vrazil jsem jí nůž do břicha. Rudá krev jí začala stékat po jejích bělostných šatech. Políbil jsem ji. Chtěl jsem, aby poslední, co cítila, byla moje láska. A pak jsem nůž vrazil do břicha isobě. Protože bych bez ní nedokázal žít. To je vše, co si z tohoto večera pamatuju.

Další den jsem se probudil v nějaké bílé místnosti. To už jsem v nebi? A kde je Linda? Objevila se nějaká paní v bílém. Jakoby četla moje myšlenky."Linda je mrtvá, Arone." "Ale vždyť to já jsem přece taky!" "Ne, tebe jsme převezli k nám do nemocnice a uzdravili tě. Lindu se bohužel oživit už nepodařilo. Cože? Takže Linda je tam beze mě? To přece nemůžu dopustit! Musím za ní! Hned jak sestra odešla, tak jsem vypnul přístroje u svojí postele.

Avšak zase jsem se probudil v nemocnici. Takhle se to párkrát ještě opakovalo, až jsem se jednou probudil někde jinde. V žluté nevelké místnosti, kde byla síťová klec. Já byl v té kleci.A žádné předměty, díky kterým bych se mohl dostat za Lindou! Byla to psychiatrická léčebna. Cvokárna, chcete-li. A odtud také píšu tenhle svůj příběh. Zatímco hledám další způsoby, jak se dostat za svou láskou. Abychom mohli být navždy šťastní.

Kapitola 5 - Jdi pryč!

14. listopadu 2008 v 21:43 | Natyynka |  A.S.Story
Neuvěřitelně mě "žralo", že už k ní nejsem tak blízko, jako dřív. Snažil jsem se to napravit. Čekal jsem na ni před domem, snažil jsem se s ní mluvit cestou do školy, ze školy. Ale začala se mi vyhýbat. Opravdu jsem to nechápal, proč tak najednou? Chodil jsem za ní i domů. Ale vždy mi otevřela její sestra, a řekla mi, že Linda není doma. Ale já jsem věděl, že tam je. Neviděl jsem jí odcházet. Dokonce mi už ani nezvedala telefony. Snažil jsem se jí dovolat pořád. Skoro jsem nespal. Chtěl jsem prostě jen slyšet její nádherný hlas. Co je na tom špatného?

Pak u nás jednoho dne, někdo zazvonil. Byla to Lindina maminka. Chtěla mluvit s mou. Co jí asi tak může chtít? Zalezl jsem do pokoje, a čekal, až odejde. Mezitím jsem pozoroval Lindu oknem. Je tak krásná. Tak neuvěřitelně krásná.. "Aarone!" vytrhlo mě ze snění volání mámy. "Lindina maminka mi řekla, že porušuješ náš zákaz, aby ses nescházel s Lindou. Prý máš dát Lindě pokoj." Křičel jsem na ní, že to přece nemůžu. Vždyť se s Lindou milujeme, to se nedá jen tak skončit! "Víš, Aarone, ona mi taky řekla, že ani Linda už si nepřeje, abys za ní chodil." "To přece nemůže být pravda!"křičel jsem ještě víc, "Linda mě taky miluje, tím sem si jistý! Tohle by nikdy neřekla!" Prásknul jsem dveřmi a šel ven. Tedy spíše za Lindou.

Házel jsem kamínky na její okno a doufal, že otevře. Otevřela. "Co tady chceš?" "Byla u nás tvoje máma." "Ano, vím." "Říkala nějaké divné věci. To určitě nemyslela vážně to s tím, že už mě nechceš vidět, že ne?" "Myslela to vážně." "Jakto? To nemůže být pravda, tomu nevěřím! Je to snad kvůli tomu, že jsem černý?" "Ne. Prostě už se s tebou nechci vídat. Jdi odsud pryč!" Zavřela okno. Ještě jsem na něj docela dlouho zkoušel házet kamínky, ale už neotevřela.

Další dny jsem se s ní pokoušel znovu mluvit. Pokaždé mě jen odbyla. Nechápal jsem to. Proč už mě nemiluje? Našla si snad někoho jiného? Bílého? Ale proč proboha? Vždyť milovala mě! A ne nějakého bílého bastarda! Musím zjistit, kdo to je! A bude pykat, za to, že mi takhle ukradl Lindinu lásku!

Kapitola 4 - Nedůvěra

14. listopadu 2008 v 21:40 | Natyynka |  A.S.Story
Nebylo to sice nic ideálního - scházet se takhle tajně, ale přece jen lepší, než se nescházet vůbec. Chodili jsme se procházet do zapomenutých částí města a když jsme náhodou potkali někoho známého, dělali jsme, jako kdybychom se právě potkali. Miloval jsem ty chvíle s ní. A miloval jsem ji. A jsem si jistý, že i ona milovala mě. Nikdy mi to sice neřekla, ale určitě ano.

I když.. Zas až tak jistý jsem si tím už taky nebyl. Linda začala být trochu zamlklá a nevrlá. Nevěděl jsem čím to je. Snažil jsem se na to přijít. "Dělám snad něco špatně?" "Řekl jsem něco nevhodného?" Odpovědí mi vždy bylo jen "Ne." a občas i úsměv. Ale moc upřímné mi to nepřipadalo. Něco mi říkalo, že nemluví tak úplně pravdu. Nebo alespoň, že jenom dělá, že se nic neděje. Opravdu se něco muselo dít, dodnes nechápu co, protože se mi Linda začala záměrně vzdalovat.

Různě se vymlouvala, aby se se mnou nemusela sejít. Vymýšlela si příběhy o rozmanitých pracích, které musí bezpodmínečně udělat, a tak dále.. Já jí nevěřil. Ujišťovala mě sice pořád dokola, že mě má pořád ráda a kdesi cosi, ale má nedůvěra stále jen rostla a rostla.

Problémem ovšem bylo, že i když jsem jí už nevěřil, pořád jsem jí neskutečně moc miloval. Její krásné hebké vlasy, jak vlály u řeky při západu slunce. Její jemné rty, které mě neustále vyzívaly k polibkům. Její pronikavé oči se spoustou tajemství, které mě nepřestávalo bavit objevovat. A nejvíc její horkou kůži, když jsem jí cítil na své - tak moc odlišné.(pozn. autorky - "Ano, tuto pasáž jsem psala při dívání se do zrcadla :-D)

Kapitola 3 - Polibek

12. listopadu 2008 v 16:59 | Natyynka |  A.S.Story
Začali jsme se sice vzdalovat, ale ani to nemělo dlouhého trvání. Jednou jsme po škole hráli ještě s ostatními nějaké hry na školním dvoře. Dávali jsme si navzájem různé úkoly a museli je plnit. Jaké však bylo moje překvapení, když mi jeden protivný spolužák zadal, abych políbil Lindu. Ona sice dělala, že jí líbat nemusím, že to není nutné, ale v jejích očích jsem viděl cosi tak žádostivého a vyzývavého. Jako by se mi snažila říct, ať to udělám. Tak jsem to udělal. Políbil jsem ji.

Potom jsme ještě chvíli hráli, ale Linda se na mě celou dobu ani nepodívala. Nevěděl jsem, co si mám myslet. Urazila se snad? Radši jsem šel hned, jak jsem mohl, domů. Už jsem byl skoro u našeho domu, když tu jsem uslyšel nějaké kroky. Kdosi za mnou běžel. Nebyl to nikdo jiný než Linda. "Ahoj"řekla, celá udýchaná. "Ahoj. Co děláš?" "Nic. Jen.. Jen jsem s tebou chtěla mluvit." "A o čem?" "Víš..",červenala se,"tam na školním dvoře.." "Jo, promiň. Neměl jsem to dělat,"předstíral jsem lítost. Asi poznala, že moje lítost byla jen předstíraná. A políbila mě. Bylo to tak krásné.

Další dny vypadaly podobně. Chodili jsme s Lindou společně do školy, ze školy. Byli jsme skoro pořád spolu. Ale už ne jako kamarádi. Jako pár. Byl jsem ten nejšťastnější kluk pod sluncem. A ona, alespoň myslím, ta nejšťastnější dívka.

Tedy alespoň dokud na to nepřišli naši rodiče. Byli jsme tak zamilovaní, že jsme si skoro ani nevšimli, jaké jsou mezi námi rozdíly. Myslím ty v barevnosti. Ale rodiče si toho bohužel všimli hned. Dokud jsme byli kamarádi, ještě to docela akceptovali, ale teď… Každopádně nám zakázali se dál stýkat. Prý by to nedělalo dobrotu. Ale zkuste až po uši zamilovanému člověku vysvětlit, že se má vzdát své milované osoby. A tak jsme se scházeli dál. Teď už ovšem tajně.

V jiné realitě...

10. listopadu 2008 v 21:42 | Natyynka |  Diary
...jsem krásná blondýna, ale on má dokonalou brunetu...

To mě jen tak napadlo při hraní HSM3: Dance!. Mimochodem celkem dobrá hra, i když moje maminka naznala, že jsem asi nějaká divná, když se mi tohle líbí, ale tak co.. :-)

Když už jsem u toho povídání, tak jsem se v sobotu byla podívat na Rally Vysočina. Jezdilo se nedaleko mé rodné vísky, a tudíž jsem to měla jen kousek. :-) Co se týče mých pocitů, tak se mi to líbilo. :-) Rychlý autíčka - to já můžu. :-) Jen byla trochu zima.. Co nadělám.

Tak se mějte hezky, a snad sem zas v nejbližší době něco více či méně zajímavého přidám. :-)

PS: Když někde vyštrachám kartu do foťáku, tak sem dám nějaké fotky z již zmiňované Rally ;-)

Gary Kemp - True

8. listopadu 2008 v 18:56 | Natyynka |  Videa
Tahle písnička mi vždycky zvedne náladu. :-)