Září 2008

Stephen Lynch - Three balloons

29. září 2008 v 17:58 | Natyynka |  SL - ostatní
Zase jedna prudce inteligentní píseň :-)
Je to o tom, kterak Lynchie pašoval drogy :-)

Trocha optimismu

28. září 2008 v 21:23 | Natyynka |  Diary
Tak jsem si dneska vykládala karty.
Pořád si říkám: "Ne! Naty nedělej to! Budeš zase smutná, že tě nic hezkýho stejně nečeká!" No a co jsem musela udělat? Vyložit si karty.
Možná si říkáte, že je to blbost. Že to přece nikdy nemůže vyjít, ale smůla pak je, když to začne vycházet. To je pak teprve pěkně v pytli. Ani se neptejte, co mi v těch kartách vyšlo. :-(
Takže až si budu chtít příště vyložit karty, tak mě někdo, pěkně prosím, zastavte!
A když už jsem u toho psaní, tak dneska se mi zdál vážně děsivý sen. Byl opravdu strašný. Zkuste si představit špatné abstraktní věci, které se vám dějí, v konkrétní podobě. Něco jakože zlo=nestvůra a tak. A nejhorší na tom bylo, že to byly fakt reálný věci, který prožívám i ve skutečnosti. Nj, holt sny nejsou vždycky růžový :-)
Dnešní den prostě nic moc no... Třeba to zítra bude lepší :-) (Trocha toho optimismu je nutná :-))

Samantha

26. září 2008 v 20:20 | Natyynka |  Můj odpad
Tak tohle naštve...
Byl chladný podzimní večer a Samantha byla sama na pláži. Foukal studený vítr, který hrubě narážel na vodní hladinu. Měsíc vůbec nesvítil, jako by si usmyslel, že tato noc není určena pro nic hezkého.
Sam přemýšlela o životě a vůbec o věcech, o kterých je lepší nepřemýšlet. Měla samé chmurné myšlenky. O útěku, o smrti. Přes svůj usedavý pláč skoro nemohla dýchat. Slzy jí stékaly po tvářích a dopadaly na již mokrý písek.
Chtělo se jí umřít. Zbavit se těch hrozných pocitů. Napadala ji spousta způsobů. Zdá se to být tak snadné. Stačí vyjít na nejbližší strmý útes a.. skočit.
Pomalu se zvedla. Její chůze byla tak těžká, jako by snad měla boty z olova. Byla to tak krátká cesta, ale zároveň se zdála být tou nejdelší. Stála na kraji útesu. Hlavou se jí honilo tisíce myšlenek. Má to udělat? Nebo ne? - Ano, má.
Posunula nohu až na úplný okraj. A druhou. Začala padat, vítr jí svištěl kolem uší a pak najednou už nic nevnímala... Nic. To krásné nic..
O šest měsíců později...
Píp, píp, píp.. Znějí vzdáleně přístroje v nemocnici. Sam pomalu otvírá oči...

Stephen Lynch - nové (skvělé) fotky!

19. září 2008 v 22:06 | Natyynka |  SL - fotky
Tyhle fotky fakt musíte vidět :-) (Klikněte na "Celý článek")

Stephen ve Wedding Singru - áwsome :-)

Blond?

19. září 2008 v 20:50 | Natyynka |  Diary
Už trochu dýl přemýšlím o změně barvy a docela ráda bych slyšela váš názor. Mám tmavé vlasy(tmavě hnědé řekla bych). Původně jsem chtěla jít natvrdo do blond, ae teď jsem se přiklonila k některým méňe "drastickým" variantám. Co myslíte vy?
Dávám sem nějaké obrázky změn brunette-blond(nebo jen přelivů/melírů), které podle mě vypadají celkem dost povedeně. :-) Tak mi prosím napište, co si o tom myslíte.

!!!Stephenova manželka!!!

16. září 2008 v 21:42 | Natyynka |  SL - fotky

Tož konečně mám fotky Stephenovy manželky!!!

ERIN DWIGHT
Jsou sice vyretušovaný(některý), ae přece!!! Tak se jukněte, co má Stephenek doma! ;-)


PS: Jakékoliv komentáře typu: "Jé, ta je ale hezká!" nebo "Mnohem hezčí než ty, Naty." samozřejmě NEJSOU VÍTÁNY!

Nic se neděje

16. září 2008 v 21:31 | Natyynka |  Diary
Nic se neděje..
Na blogu se nic neděje. V mým životě se nic neděje...
Je to tu nuda co? Když tu nic nepřibývá.
Jenže o čem mám pořád psát? Už mě to tolik nebaví...
Určitě jste si všimli, že jsem taky změnila design. Jak se vám líbí? - Konečně jsem do záhlaví dala Stephenka (Stephena Lynche samozřejmě, kdyby ho někdo ještě neznal) :-)
Taky přemýšlím, že bych mohla založit nějakej Stephenův fan-klub. Ae muselo by to být v angličtině a nvm, jestli bych to zvládla a měla na to čas.. No, ještě uvidím :-)
Tak se mějte hezky, choďte na blog a já se budu snažit sem něco přidávat :-)