Květen 2008

Serj Tankian - Sky is Over

28. května 2008 v 19:53 | Natyynka |  Videa
Nebudu nic psát, k čemu jen prázdná slova, prostě si to pusťte a uvidíte...Hilary Duff

25. května 2008 v 19:38 | Natyynka |  Záhlaví
Záhlaví s Hilary Duff :-)
Pokud se vám líbí a chcete ho, napište do komentů :-)
Photobucket

Ashley Tisdale

25. května 2008 v 19:23 | Natyynka |  Záhlaví
Další záhlaví.. Tentokrát s Ashley Tisdale
Pokud se vám záhlaví líbí a chcete ho, napište do komentů :-)
Ashley Tisdale head

Smallville (Clois)

25. května 2008 v 18:57 | Natyynka |  Záhlaví
Záhlaví seriálu Smallville. Clark Kent + Lois Lane (Clois)
Pokud se vám líbí a chcete ho, napište do komentů... :-)
Clois head

Dr. House

25. května 2008 v 18:55 | Natyynka |  Záhlaví
Záhlaví s Gregorym Housem...
Pokud se vám líbí a chcete ho, napište do komentů... :-)
House MD head

Sin City - město hříchu

25. května 2008 v 16:10 | Natyynka |  Stars :-)
Ten film je možná trochu starý(z roku 2005), ale příběh žije dál...

Vlastně ani nevím, jestli sem mám o tom něco psát. Je to fakt dojemný film s prvky černého humoru. Je tam víc dějů, ale nejzajímavější je bezesporu příběh mladičké Nancy a vysloužilého policajta Hartigana.


Hartigan má jen pár dní do důchodu, když se mu naskytne obrovská šance na vyřešení případu znásilňování malých děvčátek. Téměř při tom zemře, ale podaří se mu zachránit malou jedenáctiletou Nancy Callahanovou. Jenomže pachatel je syn významného politika, který se chce Hartiganovi pomstít za to, že zmrzačil jeho syna. Dá Hartigana zavřít a ušije to na něj tak, aby si všichni mysleli, že malou Nancy znásilnil on. Jediní kdo znají pravdu jsou Hartigan a Nancy, která je mu za záchranu nesmírně vděčná, a proto mu každý týden píše do vězení dopis.
Ale jednou, asi po osmi letech, dopis nepříde. A zase, a zase. Hartigana to ničí, protože dopisy od Nancy, byly to jediné, co ho udržovalo při životě. Až jednou... Zase uviděl obálku, kterou používá Nancy a v ní byl ukazováček devatenáctileté Nancy. Hartigan se přizná ke všemu, co neudělal a jede Nancy zachránit. Když ji najde v jednom baru, jak tančí, dojde mu, že to celé byla jenom bouda a on je k Nancy zavedl. Nancy unese ten chlápek, kterému se ji nepodařilo znásilnit před osmi lety, ale Hartiganovi se naštěstí podaří jí zachránit. Mezi tím mu Nancy vyzná lásku a Hartigan jí taky. Řekne jí, ať jede napřed, že chce ještě najít nějaké důkazy, aby mohl ty, které za to mohou, usvědčit. Nancy ho poslechne, ale Hartigan má úplně jiné plány. Ví, že dokud bude žít, bude Nancy v nebezpečí, a proto na sebe namíří pistoli a se slovy "Starej dědek chcípne, mladá holka bude žít - férovej obchod" stiskne spoušť...

Karl Wolf

23. května 2008 v 22:32 | Natyynka |  Záhlaví
Takže moje první záhlaví :-)

Pokud se vám tohle záhlaví líbí a chcete ho, napište do komentů...
Karl Wolf head

Give me your heart

20. května 2008 v 20:15 | Naty |  Můj odpad
Tak jsem si dneska zas jednou uklízela v pokoji a hle co to na mě nevybaflo z toho svinčíku! Básnička! A dokonce v angličtině :-) Tož tu je:
PS: Neenjoyujte, ale Enjoy Yourself :-) (a taky si nevšímejte těch chyb angličtináři :-))
Must you always make me cry?
I ask you why...

Is it so hard?
Give me your heart...
I gave you mine! So why?
Why is it so hard?

I hate that I gave you a chance...


PS2: Netuším, kdy jsem to psala, takže si to nespojujte se součastným "stavem"...:-)

Další sen... :-)

18. května 2008 v 9:14 | Naty |  Diary
Jelikož jsem si všimla, že moje poslední tři články jsou zase ty moje depkoidní básničky, říkala jsem si, že by to chtělo nějak odlehčit. Nevěděla jsem jak, ale dneska se mi zdál zase takovej sen... No není zas až tak veselej, ale je prostě takovej... no... posuďte sami! :-)
Začalo to tak, že jsme byli na kolech na jakémsi výletě, byli tam moji rodiče, Pája, nějací Pájovi kamarádi, Kuba a nějací Kubovi kamarádi. Projížděli jsme Novou Říší, a několik desítek metrů za Quentinovým domem jsme zastavili pro odpočinek. Kuba a spol. jeli dál. Já s rodiči jsme si sedli na nějaké pařezy v malém lesíku a Pája a jeho kámoši stáli opodál. Najednou se u mě objevila vosa a já začala hystericky ječet, táta vytáhl bouchačku(hustý né? :-D) a jedním výstřelem jí zneškodnil. Za chvíli se však objevila ještě další vosa, která byla ještě blíž, Mutty už to nevydržela, vzala tátovu bouchačku a střelila...No, střelila, jenže sice vosu sestřelila, ale kulka trefila i mě, uprostřed hrudi. Než jsem se stačila skácet k zemi, ještě jsem honem vykřila: "Zavolejte sakra někdo záchranku!". Když jsem tak ležela na zemi, fakt jsem si myslela, že umřu, řekla jsem ať někdo zavolá Páju. Tak tam přišel, já ho chytla za ruku a prostě to bylo úpě nejvíc romantický, teda až na to, že ze mě crčela krev a umírala jsem :-D
Potom jsem se probudila až ve svojí posteli, měla jsem na místě, kde mě střelili náplast, bylo mi dobře a už jsem přemýšlela, co si vezmu další den na sebe do školy :-)
No a pak jsem se probudila, už doopravdy... :-)

PS:
Moc vás prosím, piště k mým článkům komenty, ať už jsou jakékoliv. Když je totiž nepíšete, mám pocit že je ten článek špatný a mám nutkání ho smazat... Takže prosím, pište je :-) Díkec

Vždyť máš...mě...

17. května 2008 v 19:42 | Natyynka |  Můj odpad
Ty víš, jaké to je, když ti někdo řekne: Nikdy jsem tě nemiloval!
Víš, co je to opravdová bolest.
Víš, co to znamená žal.

Ale já to vím také...
A je to snad důvod zemřít?
Proč by měl být?
Copak mi na tobě nezáleží?
Ty víš, že ano!

Vždyť ti to říkám..pořád...

Myslíš, že já to zvládám?
Myslíš, že je to snadné?
Není!

Nemůžu se jen klidně dívat na to,
jak se ničíš...
Nemůžu přihlížet tomu,
jak si ubližuješ a vůbec ti to nevadí...

To přece není snadné!
Já vím, že ani pro tebe ne,
ale tak vzpamatuj se přece! - Dokud je čas!

Vždyť máš...mě...