Kapitola 3 - Hurá do školy!

3. března 2008 v 13:40 | Naty |  A.S.Story
Ráno ji vzbudila hlasitá hudba. Elyn si pouštěla nahlas svého oblíbeného zpěváka - Joshe M. Byla to hrůza. Annie šla za Elyn, aby si to ztlumila, ale ta ji vůbec nevnímala. Zpívala si a předváděla u toho Joshovy pohyby a grimasy. Vytáhla jí kabel ze zásuvky. Elyn se na ní vražedně podívala, ale pak se usmála a Annie věděla, že už se na ní nezlobí. Nedokázala to pochopit, ale Elyn se na nikoho nedokázala zlobit déle než deset sekund. Obdivuhodné.
Konečně se dostala z bytu. Hned před domem si stopla červený autobus a posadila se k okénku, aby dobře viděla na všechnu tu krásu. Ještě se jí trochu motala hlava z včerejší noci, ale i tak dokázala vnímat vůni Londýna a barvy stromů, které majestátně, avšak s citem, lemovali široké cesty. Ze snění ji vytrl až pohled na cihlově oranžovou vysokou budovu - to je teď její nová škola. Vystoupila hned na příští zastávce a zamířila si to k English University.
Hned u vchodu ji vítali nějací studenti, zřejmě byli připravení na příjezd "těch nových" jak jim také později začali říkat. Jako první se Annie seznámila se z vysokou bloňdatou dívkou jménem Erin. Byla celkem milá, ale Annie z ní měla divný pocit, který ovšem nedokázala vysvětlit, tak už si ho radši nevšímala.
Celý zbytek dne proběhl relativně v klidu - seznámili je se školou, s učiteli a se zdejšími "pravidly". Annie štvalo, že dnes ani jednou nepotkala Nicka, ale řekla si, že má aspoň důvod mu odpoledne zavolat...
Vypravila se "domů" - nebo alespoň do budovy, která měla být na dalších několik měsíců jejím domovem. Sue a Elyn se ještě nevrátili a tak měla aspoň klid k tomu, aby mohla splnit svoje plány - zavolat Nickovi. Namačkala na mobilu jeho číslo, ale nemohla se rozhodnout.. Má ho vytočit, nemá ho vytočit.. Nakonec si řekla, že za zkoušku přece nic nedá a konečně zmáčkla ten zelený čudlík. Ozvala se schránka. Annie byla smutná. Říkala si, že nějaký Nick jí za to nestojí. Když v tom se ozval zvonek! Že by Nick? Toužebně napadlo Annie. Honem se běžela k zrcadlu trochu upravit - co kdyby to náhodou byl opravdu on! Šla otevřít. Nebyl to Nick. Byl to - Jason.
"Ahoj"
"Ahoj..."
"Můžu dál?"
"Jistě..."
"Paul, Bill a Nick se ptají, jestli bys k nám ještě s Elyn a Sue nechtěla dneska večer zajít na pokec."
Annie hrklo! Tak přece jen Nicka uvidí! To je skvělé! Samozřejmě hned souhlasila, a jakmile Jason odešel začala se připravovat na večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 já | 10. března 2008 v 18:19 | Reagovat

nějak nechápu.. mimochodem, ha ha.. už nejseš jediná kdo o mně píše knížku, ha ha

2 Naty Naty | Web | 29. dubna 2008 v 21:39 | Reagovat

Jaktože nechápeš? :-o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama