Bruce Parry - hero

29. března 2008 v 15:14 | Naty |  Stars :-)
Je to nedávno, co jsem ho zaregistrovala na Viasat Explorer, ale hned na první pohle mě zaujal. Je to dobrodruh a podle toho, co můžu soudit i dobrý člověk. Pochybuju, že si tenhle článek o něm bude někdo číst, ale... Dalo mi to docela práci to přeložit - ten překlad není dokonalý, ale základy snad pochopíte :-) No a kdybyste náhodou někdy měli chuť a náladu, tak se podívejte na Viasat Explorer - jeho pořad "Místní název" tam dávají třikrát denně :-)
Bruce Parry(narozen 17. března, 1969 v Hythe, Hampshire, Anglie) je bývalý důstojník britského královskéhho námořnictva, který prezentuje pořad "Místní název"(v USA známý jako "Going Tribal", v Británii jako "Tribe"), koprodukovaný BBC a Discovery Channel.
Bruce byl na internátě ve Wells Cathedral School v letech 1978 a 1987. Po ukončení školy, byl pověřen jako důstojník královské pěchoty ve věku 18 let. Brzy po tréninku se stal jejich vůbec nejmladší důstojník fyzického tréninku a sportu a jeho pětilettá kariéra vyvrcholila prestižníím jmenováním důstojníkem v péči všech fyzických aspektů britského útočného tréninku. Bruce opustil námořní pěchotu v roce 1993 a stal se vůdcem expedice pro Trekforce, předtím sháněl práci jako location manager pro popopvá videa. Bruce posléze položil základy své vlastní společnosti Endeavour Productions.
V televizních pořadech, ve kterých byl hostem žije jako člen rodiny s několika kmeny ve vzdálených lokalitách jako Etiopie, Venezuela, Gabun, Himaláje, Mongolsko, Sibiř a Západní Papua, spící, pracující a stravující se s nimi.
Také byl vůdce expedice pro Serious Jungle a Serious Desert na CBBC - BBC Chanell pro děti. V těchto programech, jsou děti z Velké Británie vybírané pro tvoření expedice se specifickým cílem ochrany přírody s dosažením toho v časovém limitu. Tyto programy jsou jedny z nejvíce neobvyklých reality-show, protože za prvé uvádějí velkmi mladé lidi a za druhé, ačkoli o členy expedice dobře pečuje tým dospělých, aktuální prostředí ve kterém žijí po dobu programu je nepřátelské.
Bruce je gay.(Píšou na wikipedii, on na svém myspace uvádí že není - tak nevím no :-))
Brucovi zážitky mezi kmeny ho vedly uvěrit ve skeptickou formu pandeismu:
"Když jsem se vrátil zpět z expedic, měl jsem zážitky, které mě donutily všechno přehodnotit. Věděl jsem dost dobře, že křesťanství není nic pro mě. Od té doby, jsem sám pátral pro další pravdu. Nemůžu číst romány, ale můžu číst o kosmologii, o astrofyzice, o genetice. Zajímám se o pozměněné duševní stavy, a tvorbě mýtů. Všechno je to totéž - Chci vědět, proč si myslíme to co si myslíme. Nyní bych chtěl popsat sám sebe jako pandeistu, neochotně blížící se k ateistovi.

Zdroj: en.wikipedia.org

Fotky:
Brucovo Myspace(ale moc tam nechodí, jelikož doma nemá ani televizi, takže pochybuju, že počítač jo):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama