Klasická středa

6. února 2008 v 22:09 | Naty |  Diary
No nevím co napsat....

Dneska byl takovej normální den - jak řekla učitelka v zemáku: Heslo EU: "Jednotni v rozmanitosti" - tohle heslo se podle mě docela hodí ke dnešku, dneska byl sice den jako každý jiný, ale přece jen s sebou přinesl nějaké zvláštnosti. Vezmu to popořádku(aby jste taky měli představu jak vypadá moje běžná středa):

Ráno zazvonil budík přesně v 6:15(i když je z Číny, takže člověk nikdy neví :-)). Jako obvykle jsem vstala z postele, šla ho zamáčknout a pak si zas šla lehnout. :-) Asi po čtvrt hodince(nevím, jak se mi to pokaždý vůbec povede) jsem teda konečně vstala, možná i proto, že si Vatty(=Vater) zapnul počítač a ten zvuk není zrovna ideální pro spánek. Takže klasická příprava a Vatty mě dovezl na zastávku na návsi(mám totiž nohu v sádře, takže bych tam asi nedošla). Jízda autobusem - obvyklá nuda. Pak jsme konečně přijeli ke gymplu a než jsem se dobelhala ke dveřím tak už byli všici dávno ve svých třídách, ale musím uznat, že když má člověk sádru na noze, tak jsou lidi možná trochu ochotnější - dokonce mi nějaká dívka otevřela dveře. :-)

1. hodina
No prostě klasický Zeměpis... Dostala jsem písemku, na kterou jsem si vypracovala fakt celkem promyšlený taháky, ale bylo to za 2! Taky nevím, proč mi nemohla dát jedničku, podle mě jsem to napsala docela dobře. Asi mě nemá ráda.. :-( Pak jsem si udělala úkol do matiky(jako obvykle) a crrrrr - první hodinu mám za sebou.

2. hodina
Němčina - tak tam se nic zajímavýho fakt neudálo, učitelka tlachala něco německy, občas mě vyvolala a jinak jsem tu hodinu docela prospala.. - Takže nic moc

3. hodina
Čeština. Tak na tu si fakt nevzpomínám - sorry..

4. hodina
Biologie. Myslím, že nám říkala něco o... sakra, taky si nevzpomínám... :-)

5. hodina
Matika. Tak to byla snad jediná trochu zajímavá hodina. Dostala jsem 3 z písemky na látku, na kterou jsem nebyla ve škole, takže jsem absolutně nevěděla o co gou. Ale učitelka byla nějaká shovívá a uznala mi i moji pochybnou kružnici se sečnou. :-) Škoda, že tam nebyly 5+1 vzájemná poloha dvou....kružnic :-) - Na ty jsem expert.. :-P
Ale perlou celé hodiny bylo, když můj spolužák rýsoval počítací úlohy a úlohy na rýsování počítal - po dotazu učitelky, jestli není náhodou zamilovaný skoro celá třída hodila výbuch smíchu - co se dělo u naší lavice z úcty k čtenářovi(což je možná i ten dotyčný spolužák) nebudu rozebírat :-)

6. hodina
Anglina - dneska byla docela sranda. Na začátku hodiny jsme sice poslouchali strašně dojemnou písničku Falling Slowly od Hansarda a Irglové, ale to mi kupodivu náladu nezkazilo, takže skoro celá hodina byla galerií soustavných (skoro)záchvatů smíchu :-) Ale potom, co jsem se podívala na svého spolužáka(zase jiného) a ten na mě začal dělat jakési xichty, tak na mě učitelka hodila vražedný pohled. Nevím, jestli to bylo kvůli tomu, že se dotyčný spolužák věnuje více mě než jí(asi holt žárlí mno :-)), nebo to bylo kvůli tomu, že sem jí asi přišla jako snazší cíl.

OBĚD
Když neberu v úvahu to, že se na mě Jeff dvakrát zlostně podíval(ale teda nechápu proč), tak docela v pohodě... :-)

CESTA DOMŮ
Nic zvláštního...

DOMA
Taky nic zvláštního, teda kromě toho, že na mě dneska Mutty vyjela jen jednou - to je ňejaký divný, ale tak co že :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 akce akce | E-mail | 12. února 2008 v 9:45 | Reagovat

Jeff je můj. Tak se na něj nekoukej. Dík Čau

2 Natyynka Natyynka | Web | 30. května 2008 v 20:13 | Reagovat

Asi myslíme jiného Jeffa.

Tohohle pravděpodobně neznáš ségra ;-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama