Academy awards - aneb dnešní pocity

25. února 2008 v 19:47 | Naty
Ták to máme letos zasebou... Konečně víme, kdo si letos odnesl takový ty zlatý tentononc ve tvaru nahýho chlápka s jakousi tyčí, připomínající meč nebo šavli. Největší radost všem (samozřejmě) udělala soška pro Hansarda a Irglovou... Sice to předávání byl tak trochu (malinko) trapas, ale Glen si aspoň konečně nechal ošmikat vlasy a Markéta měla snad poprvý jinej účes... Nejprve zde(na předávání těch cen, čert ví kde to vlastně bylo) oba naživo zazpívali - uvedl je Colin Farrel, který na podlaze málem hodil tlamu a pak se po ní dokonce ještě klouzal. Teprve poté J. Stewart vyhlašoval vítěže kategorie "Filmová píseň" - zvítězila Falling Slowly a Glen s Markétou šli na pódium. - Ale ouha! Když Glen skončil s děkováním, chtěla děkovat ještě Markéta, ale tu už jaksi nenechali a namísto toho pustili reklamu. Naštěstí to zachránili po reklamě a Markétu ještě jednou pustili na pódium... - No prostě Amerika no :-DJinak dneska je docela zajímavej den i tady v malé České Republice... Teda nic zvláštního, ale pár zajímavých věcí z mého momentálního života - jedním slovem prostě.. strašný.. připadám si trochu jak stará neurotička a mám nervy totálně nadranc, asi to není zas až tak zajímavý, ale já se z toho potřebuju vypsat.. A tohle jsou nejhorší věci, který teď nemůžu vůbec vyhnat z hlavy:
1. učebnice do chemie, kterou jsem "asi" někde tak trochu "pozapomněla" a prostě ji takříkajíc "nemám"..
2. úkol do informatiky, který máme na čtvrtek a já "jaksi" ještě ani nevím, o čem tu prezentaci budu dělat, takže jsem takříkajíc "v pr...."

3. zítra 6. hodina, zasvěcení vědí
4. krajské kolo chemické olympiády - dnes mi učitel oznámil, že "jako" přišla pozvánka a že já "jako" jedu taky... no nazdar
5. život, ksakru co to je?


PS: Možná jste si všimli, že v USA právě probíhají volby prezidenta - já jsem pro Obamu, a co vy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KikusH KikusH | Web | 26. února 2008 v 19:50 | Reagovat

Z toho se vyspinkáš..všechno bude OK..nakonec to dneska dopadlo sQvjele..no né???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama